ERİKLİ, TÜKETİCİLERİNİ GÖKYÜZÜNDE AĞIRLADI

Uludağ’ın zirvesinden gelen Türkiye’nin en lezzetli suyu Erikli, dünyanın en pahalı restoranını İstanbul’a getirerek, Ortaköy’ün muhteşem boğaz manzarası ve birbirinden lezzetli yemekler eşliğinde,  tüketicilerine keyifli bir ortam sundu.

Uludağ’ın zirvesindeki kaynağından çıkarak, lezzet serüvenini doğayla uyum içinde tamamlayan, özel içim keyfi ile suda lezzete önem verenlerin vazgeçilmezi olan Erikli, gerçekleştirdiği kampanya ile tüketicilerinin unutamayacağı bir etkinliğe imza attı.

Benzersiz lezzetini doğanın kendine özgü saflığı ve dengeli mineral yapısından alan sektör lideri Erikli’nin çekilişle belirlenen 20 tüketicisi, “Gökyüzünde Yemek” aktivitesine 2 kişilik katılım hakkı kazanarak Ortaköy semalarında, 55 metre yükseklikte, İstanbul’u seyredip, lezzetli yemekler eşliğinde unutulmaz bir deneyim yaşadılar. 

Erikli' nin yumuşak-rahat içimini bilen ve lezzete önem verenler, Türkiye’nin en beğenilen suyunu evlerinden ve sofralarından eksik etmediklerini ve bu özel lezzetin keyfini içecek ve yiyeceklerinde de yaşattıklarını belirtiyor.

* Gökyüzünde, boğazın eşsiz manzarası eşliğinde düzenlenen yemeğe katılan tüketiciler, kampanyaya,  Erikli 19 litre (damacana) ürün kapaklarında yazan şifre ve abone kayıtlarının yapıldığı telefon numarasını Turkcell, Vodafone ve Avea hatlarından 2244’e kısa mesaj atarak katıldılar. 

Erikli tüketicilerinin hayatları boyunca unutamayacağı etkinlik, Sabah, Milliyet, Posta,    Habertürk gibi ulusal gazetelerde yer bulurken, Lezzet, Gastronomi, Marketing Türkiye, Mediacat gibi önemli dergilere de konu oldu. Etkinliğe aynı zamanda NTV ve Bursa Olay TV’nin ana haber bültenlerinde de yer verildi.

Tarih: 06 Eylül 2011 Salı 16:12:45