Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ana içeriğe atla

Erikli Ramazan Kampanyası

Bu kampanya Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (“Erikli”) tarafından MPİ’nin 02.02.2023 tarih ve E-40453693-255.05.02-51801 sayılı izni ile MPİ’nin kapsamı dışında düzenlenmektedir. Promosyondan yararlanmak isteyen herkes, bu kampanya koşullarına ilişkin kuralları kabul etmiş sayılır. Kampanyaya ilişkin değişiklikler Qumpara uygulamasında duyurulacaktır.

Katılımcılar 23.02.2024.2023 (saat: 00:01) ile 12.04.2024 (saat: 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki kampanyaya dahil satış noktalarından** Erikli 12x0.5L ve Erikli 6x1.5L ürünlerinden satın alarak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Qumpara uygulamasına ad, soyad, e-posta, adres, doğum tarihi ve telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra uygulamadaki “Keşfet” sayfasından “Erikli Ramazan Kampanyası” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyerek, sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki her Erikli 12x0.5L veya Erikli 6x1.5L ürün alışverişi için uygulama üzerinden 1(bir) adet Qumpara hediye çarkı çevirme hakkı kazanacaktır.

Qumpara hediye çarkı çevirme hakkı kazanan katılımcılar, çarkta yer alan 400 TL değerinde QumPuan, 200TL değerinde QumPuan, 100 TL değerinde QumPuan, 30 TL değerinde QumPuan veya 10 TL değerinde QumPuan ikramiyelerinden birini kazanacaktır.

 

KAMPANYA KOŞUL VE ŞARTLARI:

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi kampanya içerisinde yer almaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişiler katılabilirler.

Katılımcılar her yükledikleri fiş/fatura/e-arşiv fatura için çark çevirme hakkına sahip olacaklardır. Erikli 12x0.5L veya Erikli 6x1.5L ürün alışverişlerinin aynı fiş/fatura/e-arşiv fatura birden fazla olması durumunda, fiş/fatura/e-arşiv faturada yer alan Erikli 12x0.5L veya Erikli 6x1.5L ürün adedi kadar çark çevirme hakkına sahip olacaklardır.

Kazanılan QumPuanlar; üye olunan hesaba tanımlanacak olup tüketiciler kazandığı puana karşılık gelen ürün ve Hizmetleri Qumpara uygulamasından alabilecektir.

Kazanılan QumPuanlar nakde çevrilemez, talihliden başkası tarafından kullanılamaz. Kazanılan Qumpuanların geçerlilik süresi 6 (altı) aydır. Kazananlar uygulama üzerinden aldıkları hediye çeklerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz.

Katılım esnasında girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir.

Erikli, Qumpara uygulamasına ilişkin teknik veya başka türlü aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz.

Erikli bu kampanya kapsamında Kampanya katılımcılarına ait hiçbir kişisel veriyi almaz, işlemez ve/veya tutmaz.

Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan, IOS veya Android altyapısından kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi, geç gerçekleşmesi eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Erikli bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Kampanya kurallarının tamamını Erikli Danışma hattından (444 0 222) ve www.erikli.com.tr/ramazan-kampanyasi  öğrenebilirsiniz.

 

Kampanyaya Dahil Marketler

Bim Birleşik Mağazalar  A.S. Özen Gross Gıda Tic.A.S.
Şok Marketler Ticaret A. S. Yeni Çağdaş Iht.E Gıda
Metro Gross Market Hizmetleri TK Tarım Kredi Paz.Ve Marketçilik
Bizim Toptan Satış Mağazaları A.S. Yunus Market İşletme Tic.A.S.
Özen Alışveriş Hizmetleri A.S. Altunbilekler
Ersan Alışveriş Hiz.Ve Anka Gross Alışveriş Hiz. A.S.
Anpa Gross Mağazacılık A.S. Ayhan Grup Gayrimenkul Ins.Gıda
Biçen Mağazacılık San.Ve Tic.A.S. Akyurt Süpermarket San. Ve Tic.
Onur Perakende Ve Toptan Gıda Gimsa Perakende Gıda Sanayi
Gazi Alışveriş Hizmetleri Tespo Tüketim Malları Tic. Ve San.
Hakmar Mağazacılık Ltd. Sti. Gürsan Süt Ve Et Ürünleri
Mopaş Marketçilik Gıda San.Tic.A.S. Muharrem Pehlivanoğlu Mark.Gıda
Çağrı Gıda Tem.Mad.Ins.San.Ve Ali Pehlivanoğlu Gıda
Özkuruşlar Gıda San. Ve Tic. A.S. Hanif Pehlivanoğlu Mark.Gıda
Hakmar Gıda Trendyol Go
Birlik Gıda Ve Ins.San.Tic.Ltd.Sti. Groseri Gıda Ve İhtiyaç
Özdilek Alışveriş Merkezleri Carrefoursa Sabancı Tic.A.S.
Turgut Seyhan Ve Kardesler Getir Perakende Lojistik A.S
Furpa Gıda Ltd. Sti. Yemek Sepeti Banabi Perakende
Öztaner Gıda Ith.Mad.San.Tic.Ltd. Altun
Fen Uğursan Gıda Ltd.Sti -Akuğur Migros Ticaret A.S.
Özdilek A-101