Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ana içeriğe atla

ERİKLİ YAZ KAMPANYASI

Kampanya Teklifi: Erikli Yaz Kampanyası Türkiye genelindeki satış noktalarından Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. (bundan sonra “Erikli” olarak anılacaktır.) firmasına ait Erikli 12x0.5L çoklu paket ve Erikli 6x1.5L çoklu paket ürünlerinden satın alarak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Çek Kazan uygulamasına ad, soyad, telefon, doğum tarihi, cinsiyet bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra, 08.07.2024 (dahil, saat: 00:01) ile 01.09.2024 (dahil, saat: 23:59) tarihleri arasında aktif olacak “Erikli Yaz Kampanyası” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki her Erikli 12x0.5L çoklu paket ve Erikli 6x1.5L çoklu paket ürün alışverişi için 700 TL değerinde, 400 TL değerinde, 200 TL değerinde, 100 TL değerinde, 50 TL değerinde veya 10 TL değerinde Çek Kazan Puan ikramiyelerinden birini kazanacak ve kazanılan ikramiye kampanya katılımcısının Çek Kazan hesabına tanımlanacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Tarihler: Kampanya katılımcıları, 08.07.2024 (dahil, saat: 00:01) ile 01.09.2024 (dahil, saat: 23:59) tarihleri arasında Çek Kazan uygulaması üzerinden kampanyadan yararlanabilirler. Tüketicilerin kampanya kapsamında Çek Kazan uygulamasına alışveriş fişi/faturası/e-arşiv faturası yüklemesi için belirlenen en son tarih 1 Eylül 2024 saat 23.59 olup, bu tarihten sonra uygulamaya yüklenen alışveriş fişi/faturası/e-arşiv faturası karşılığında Çek Kazan Puan kazanılamayacaktır.

Kampanyadan Yararlanabilecek Kişiler: Türkiye genelindeki satış noktalarından kampanyanın geçerli olduğu ürünleri satın alarak, IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Çek Kazan uygulamasına ad, soyad, telefon, doğum tarihi, cinsiyet bilgileriyle birlikte üye olarak, Çek Kazan uygulamasında kampanya sayfasındaki ilgili yere alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen, 18 yaşından büyük ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden bireysel tüketiciler faydalanabilir. Şirketler, tüzel kişiler, ticari işletmeler ve son tüketici olmayanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.

Kampanyanın Geçerli Olduğu Ürünler ve Satış Kanalı: Kampanya, Türkiye genelindeki tüm satış noktalarından satın alınan Erikli 12x0.5L çoklu paket ve Erikli 6x1.5L çoklu paket ürünleri için geçerlidir. Çek Kazan uygulamasına yüklenen alışveriş fişinin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir. Çek Kazan uygulamasına fiş/fatura/e-arşiv fatura yüklenebilmesi için kampanya katılımcısının uygulamaya kamera izinlerini vermiş olması gereklidir. Alışveri fişi/faturası/e-arşiv faturası kontrolleri tamamlandıkan sonra yüklenen belgenin şartları sağlaması halinde kazanılan Çek Kazan Puan kazanma hakkına sahip olunacaktır.

Satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi, sipariş fişi, sipariş formu ve benzeri mali değeri olmayan belgeler ile kampanyaya katılım yapılamaz. Katılım yapılsa dahi ödül kazanılamaz.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

Kampanya Kapsamında Kazanılan Çek Kazan Puanlar: Bu kampanya koşullarında detayları verildiği şekilde kampanyaya katılan kampanya katılımcıları 700 TL değerinde, 400 TL değerinde, 200 TL değerinde, 100 TL değerinde, 50 TL değerinde veya 10 TL değerinde Çek Kazan Puan ikramiyelerinden birini kazanacak ve kazanılan ikramiye kampanya katılımcısının Çek Kazan hesabına yüklenecektir. Kampanya katılımcısı hesabına yüklenen Çek Kazan ikramiyesini Çek Kazan uygulamasında yer alan hediye çeklerinden birine çevirebilecektir. Erikli, Çek Kazan uygulamasında Çek Kazan Puan karşılığında verilecek olan hediye çeklerinden sorumlu tutulamaz. Kazanılan Çek Kazan Puanlar birleştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez ve kazanılan kişi dışında kullanılamaz. Kazanılan Çek Kazan Puanların geçerlilik süresi 2 aydır.

Erikli, Çek Kazan uygulamasından kaynaklanan teknik veya başka türlü aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz. Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. önceden haber vermeksizin Kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya kurallarının tamamını Erikli Danışma hattından (444 0 222) ve Çek Kazan uygulamasının “Daha Fazla” sekmesindeki Destek bölümünden veya destek@barn.com.tr mail adresinden öğrenebilirsiniz. Erikli bu kampanya kapsamında Kampanya katılımcılarına ait hiçbir kişisel veriyi almaz, işlemez ve/veya tutmaz.

KAMPANYA KOŞULLARI METNİ:

1/ Bu kampanya Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından MPİ’nin 11.06.2024 tarih ve E-40453693-255.05.02-57578 sayılı izni ile MPİ’nin kapsamı dışında düzenlenmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes, burada detaylarına yer verilen kampanya koşullarını eksiksiz olarak kabul etmiş sayılır. 

2/ Türkiye genelindeki satış noktalarından Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasına ait Erikli 12x0.5L çoklu paket ve Erikli 6x1.5L çoklu paket ürünlerinden satın alarak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Çek Kazan uygulamasına ad, soyad, telefon, doğum tarihi, cinsiyet bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra, 08.07.2024 (dahil, saat: 00:01) ile 01.09.2024 (dahil, saat: 23:59) tarihleri arasında aktif olacak “Erikli Yaz Kampanyası” kampanya adını seçerek alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen bireysel müşteriler fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki her Erikli 12x0.5L çoklu paket ve Erikli 6x1.5L çoklu paket ürün alışverişi için 700 TL değerinde, 400 TL değerinde, 200 TL değerinde, 100 TL değerinde, 50 TL değerinde veya 10 TL değerinde Çek Kazan Puan ikramiyelerinden birini kazanacak ve kazanılan ikramiye kampanya katılımcısının Çek Kazan hesabına tanımlanacaktır.

3/Kazanılan Çek Kazan Puan’lar; fiş/fatura/e-arşiv fatura kontrolleri tamamlandıkan sonra yüklenen belgenin şartları sağlaması halinde üye olunan hesaba tanımlanacak olup, tüketiciler kazandığı puana karşılık gelen ürün (hediye çeki) ve hizmetleri Çek Kazan uygulamasından alabilecektir. Çek Kazan uygulamasına fiş/fatura/e-arşiv fatura yüklenebilmesi için kampanya katılımcısının uygulamaya kamera izinlerini vermiş olması gereklidir.  Kazanılan Çek Kazan Puan’lar birleştirilemez, nakde çevrilemez, talihliden başkası tarafından kullanılamaz. Kazanılan Çek Kazan Puan’ların geçerlilik süresi 2 aydır. Erikli, Çek Kazan uygulamasında Çek Kazan Puan karşılığında verilecek olan hediye çeklerinden sorumlu tutulamaz.

Satış fişi kopyası, bilgi fişi, sevk irsaliyesi, sipariş fişi, sipariş formu ve benzeri mali değeri olmayan belgeler ile kampanyaya katılım yapılamaz. Katılım yapılsa dahi ödül kazanılamaz.

Ekran görüntüsü veya resmi, yırtık-parçalanmış fiş, fatura veya e-arşiv fatura veya genel ifadelerin yer aldığı fiş, fatura veya e-arşiv fatura ile kampanya katılımı mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin yer aldığı tam ve okunabilir orijinal fiş, fatura veya e-arşiv fatura fotoğrafı çekilip uygulama içerisinden paylaşılmalıdır.

“Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” veya “Kozmetik” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fiş, fatura veya e-arşiv faturalar ile kampanyaya katılınsa dahi ödül kazanılamaz.

4/18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Gerektiği takdirde katılımcıdan, kendisinin 18 yaşından büyük olduğunu gösteren belge sunması istenebilir. Bu sınırlamalara dahil olan veya istenen belgeleri temin etmeyen katılımcılar kazanmış olsalar dahi kampanya içerisinde yer almaz ve katılımcı hakkını kaybeder. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden kişiler katılabilirler.

5/Kazananlar Çek Kazan Puanları ve hediye çeklerini nakit karşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ve satamaz. Katılım esnasında girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır. Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir.

6/Erikli sürece ve Çek Kazan uygulamasına ilişkin teknik veya başka türlü aksaklıklar sebebiyle sorumlu tutulamaz.

7/Kampanyaya katılım için internet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan, IOS veya Android altyapısından kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi, geç gerçekleşmesi eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda Erikli bu durumdan sorumlu tutulamaz.

8/Kampanya kurallarının tamamını Erikli Danışma hattından (444 0 222), erikli.com.tr/yaz-kampanyasi websitesinden veya Çek Kazan  Uygulamasının “Daha Fazla” sekmesindeki “Destek” bölümünden veya destek@barn.com.tr mail adresinden öğrenebilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes, bu kuralları kabul etmiş sayılır. Erikli Su ve Meşrubat Sanayi ve Ticaret A.Ş. önceden haber vermeksizin Kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanya koşullarında yapılan değiişiklikler Çek Kazan uygulamasında duyurulacaktır.

9/ Erikli bu kampanya kapsamında Kampanya katılımcılarına ait hiçbir kişisel veriyi almaz, işlemez ve/veya tutmaz.

10/ Satın alınan ürünlerin iptal veya iade edilmesi halinde kampanya şart ve koşulları sağlanamamış ve Kampanya katılımı sağlanamamış olacaktır.